Skóry meblowe, tkaniny meblowe - www.eldo.pl


O nasFirma ELDO powstała w 1993 r. Od momentu powstania aż po dzień dzisiejszy zaopatrujemy przemysł i rzemiosło w artykuły do produkcji mebli, w szczególności mebli tapicerowanych. W pierwszych latach działaliśmy wyłącznie w oparciu o rynek krajowy. Od połowy lat dziewiędziesiątych zajmujemy się importem tkanin a od roku 2002 również skór meblowych.

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy pięć kolekcji skór naturalnych które bezpośrednio imortujemy z garbarni włoskich. W sprzedaży oferujemy również wiele kolekci tkanin zarówno na meble nowoczesne jak również stylowe i stylizowane.
Nasze kolekcje skór i tkanin są stale poszerzane tak by odpowiadały aktualnym trendom w meblarstwie.

Firma nasza oferuje również wszelkiego rodzaju akcesoria i półprodukty niezbędne do produkcji mebli tapicerowanych. W tym zakresie współpracujemy z uznanymi na naszym rynku producentami i bezpośrednimi importerami.

W nasze produkty zaopatrujemy fabryki mebli, zakłady rzemieślnicze oraz klientów indywidualnych. Klienci indywidualni dokonują zakupu bezp. w naszym sklepie mogą liczyć na fachowe doradztwo, i pomoc w wyborze produktu.

Bardzo cenna dla nas jest współpraca z projektantami wnętrz realizującymi nietypowe projekty często wymagające artystycznego spojrzenia na meble. Dotyczy to najczęściej wyposażenia obiektów użyteczności publicznej jak bary, rest.,kin itd.
Posiadamy tkaniny i skóry, które w tym zakresie sprostają najbardziej wyszukanym gustom odbiorców

Z poważaniem zarząd i pracownicy firmy ELDOWszystkie prawa zastżerzone dla www.eldo.pl
Realizacja sites24.eu         Polityka Cookies
ELDO S.C 34-120 Kalwaria Zebrzydowska, ul Sowińskiego 8A
Tel/Fax: +48 33 876-52-50 E-mail: biuro@eldo.pl